Acill Yardım !!!

Kadir92

Merhaba Arkadaşlar geçen hafta bir çobandan köpek sahiplendim, fakat aşırı çekinden bir köpek sanırım şiddet görmüş bana alışmaya başladı kendini sevdirmiyor fakat yemek vererek yaklaştırıyorum gelmdediğim de peşimden geliyor ama uzaktan takip ediyor napmalıyım?

1 CEVAP

mama verirken sürekli sevin elinizden yedirin mümkünse seve bileceği et olur yaş mama olur birde tasma takıp yürüyüşe çıkın ve yanınızda ödül maması olsun arada verin normal gün içinde severken de yanınıza gelirse falanda verin ve köpeğin yanına yumuşak ses tonu ile seslenerek gidin köpeğin yanında fazla ayakta dikilmeyin mümkünse çömelip aynı seviyeye gelin