İyi Topaklanan Kedi Kumu Önerisi

kedigibiyiz

merhabalar, birçok kum denedim şimdiye kadar. Tozutmayan kum arayışını artık bıraktım tozutmayanı karşıma çıkmadı şimdiye dek. Fakat oğlumun çişi asla düzgün topaklanmıyoe sürekli parçalara ayrılıyor küçük küçük bu yüzden çok iyi tuvalet temizliği sağlayamıyorum. Önerileriniz nelerdir? Mırmır, sanicat, proline bunlardan hiç memnun değilim. Şimdiden teşekürler

24 CEVAP

kedigibiyiz

@erlsri everclean gerçekten güzel ama ben üç dört günde bir sil baştan kumu değiştiriyorum oğlumun çiş problemi olduğundan çok hassasız bu konuda. Ever clean beni zorlar diye düşünüyorum sirkülasyon çok yüksek bizde. 10 litrelik kum bile çok az dayanıyor..

kedigibiyiz

@pmydn biz de bir seyehat sırasında kum bulamadığımızdan migrostan mırmır almıştık. İyi gibiydi o kum, ama kısa süreli kullandım. Sanicat daha iyi gelmişti onla kıyaslayınca bana

kedigibiyiz

@pmydn biz de bir seyehat sırasında kum bulamadığımızdan migrostan mırmır almıştık. İyi gibiydi o kum, ama kısa süreli kullandım. Sanicat daha iyi gelmişti onla kıyaslayınca bana

kedigibiyiz

@izmir_pet çok teşekkür ederim hemen araştırıyorum

kedigibiyiz

@terronova merhaba netten mi aldınız acaba

ayse1310

Bio kitty

Sarecansu

burda sorarsanız yanılırsınız. çünkü herkes aynı şeyleri beklemiyor kumdan sanırım yada beklenti seviyeleri farklı mesela ben nefrwt ettim lindocat,proline ,biokitty gibi kumlardan reflex kullanıyorum kullandıklarımdan en memnun kaldığım .

Sarecansu

reflex yoksada mırmır kullanıyorum süper değil ama diğerlerine göre bence iyi

zuhall

Sensitive ve limon otlusunu kullandim ben. Memnun kaldim.Digerleri cesitleri hakkinda tecrubem yok.