İyi Topaklanan Kedi Kumu Önerisi

kedigibiyiz

merhabalar, birçok kum denedim şimdiye kadar. Tozutmayan kum arayışını artık bıraktım tozutmayanı karşıma çıkmadı şimdiye dek. Fakat oğlumun çişi asla düzgün topaklanmıyoe sürekli parçalara ayrılıyor küçük küçük bu yüzden çok iyi tuvalet temizliği sağlayamıyorum. Önerileriniz nelerdir? Mırmır, sanicat, proline bunlardan hiç memnun değilim. Şimdiden teşekürler

24 CEVAP

Berivanakar

Kesinlikle proline bir sürü kaliteki kaliyesiz kum denedik ama en iyi topaklanma proline. Kedim çişini yaptıktan 5 dakika sonra top şeklinde alabiliyorum kesinlikle dibe inmiyor

jingjing

merhaba , kum önerisini diğer arkadaşlar yapmışlar ben başka bir noktaya değinmek istiyorum belki o şekilde kumdan daha iyi etki alabilirsiniz . 1 yeterlince bok kum döküyor musunuz? eğer yeterince derin değilde her kum zor topaklanıyor . 2. ise tuvalltten alırken parçalanan çok minik parçaları da alın . onlar sonradan yapışmıyor çünkü ve diğer kumların yapışmasını da engelliyor =)

Pmydn

Ben mırmır kullandım bir süre mecburen Migros’tan almıştım şimdi sanicat kullanıyorum ikisini karşılaştırırsak sanicatin topaklanması patilere daha az yapışıyo olması mırmırdan daha iyi fakat koku olayıyla mırmırda hiç karşılaşmadım sanicat daha kötü koku yapıyor sadece kumu dökerken tozuma oluyor her ikisindede bence hepsi tozutuyor önemli olan koku olmaması ve topaklanması tam anlamıyla en iyisi yok gb

SemaKorkmaz

Quik kuma başladık 1 ay oldu gayet memnunuz onu öneririm, topaklanması çok iyi iki oğlumuz var hiç bir sorun yok

Terranova

Sanicat, mırmır, proline vb. kumlardan memnun kalmadıysanız aynı fiyat bandındaki kumlardanda memnun kalmazsınız; hepsi benzer çünkü. O yüzden Tigerino Canada öneriyorum; şu an kullanıyorum ve huzura kavuştum diyebilirim :) Önceki kumlardaki parçalanan topakları bıkkınlıktan, sinir harbi içerisinde toplar olmuştum. Şu an çok rahatız. Tozlanma neredeyse sıfır, toplaklaşma müthiş.

izmir_pet

Terranova'ya katiliyorum. Bu fiyat araliklarinda hemen hemen ayni. İllaki farkliliklar ama, aman aman fark yok. Ben de bu yuzden metrodan aro aldim. En ucuzu olmasina ragmen en guzel topaklanan bu. Tek derdim biraz tozlu ama temizlerken falan cok tozutmuyo. Dokundugumda tozlu oldugunu hissettim fakat hepsi oyle ve razi oldum. Cunku topaklar tas gibi oluyp kesinlikle parcalanmiyo

Sarecansu

tozutmayan olarak kedm ameliyat olduktan sonra reflex klinik kum aldım ondan memnundum biraz tozutıyordu ama şimdi reflex kırmızıyı kullanıyorum tozutmadığınu idda eden sarı kutudan daha güzel kedm içerden hapşurarak çıkmıyor baya memnunum anlayacağınız ve ekstra koku hapsetme özelliği var

Glz1515

biz vancat kullanıyoruz ve gayet mennunum tozutma çok az oluyor , kokulu olanını kullandığım için hiç koku sorunumuz yok . Ama az kum koyarsak kabına her halükarda aşağıya iniyor ve dağılma oluyor çok kum koymak lazım kabına benim fiklrimde bu şekilde

zuhall

Tigerino canada. Tozutmaz ,iyi topaklanir. Sensitive kokusuzdur ama koku aromali olanlari da yogun kokmaz. Suan satilan sitede yuzde 10 indirim var bugunluk 12kg i 80tlye geliyor.

kedigibiyiz

***silika kum düşünmüyorum

Bigbrader

Lindocat çok memnunum ince taneli şu hem kokusuz

Erlsri

Sanicat yazmayın demissiniz ama pink passion serisini denediniz mi ?

Erlsri

Ben bu zamana kadar ever clean , reflex , proline ve sanicat pink passion u denedim. Ever clean çok pahalı maalesef :( reflex güzeldi fiyati falan ama tozutması vardı proline kokulu olanından almıştım tuvaleti falan güzel koksun diye ama içinde hiçbir şekilde bebek pudrası parfüm yoktu . Şimdi daha yeni sanicat pink passion'a geçtim tozutması reflekse göre çok çok az ilerleyen günlerde tecrübemi sizinle paylaşırım:)

kedigibiyiz

@berivanakar proline dan hiç memnun kalmadım malesef ben

kedigibiyiz

@erlsri çok teşekkür ederim. Ben de sanicat ı proline a göre daha çok beğendim. Ama yine de daha iyisini arıyorum...