Kedim Çok Saldırgan

Incelmi

5 aylık kedim aşırı saldırgan sürekli ellerime saldırıyor oyun yaptığını düşünüyordum ama öyle değil gerçekten sinirlendiğini gözlemledim tıslıyor ve ciddi manada ısırıp tırmalıyor vücudum haritaya döndü ben bu sıpaya ne yapsam sakinleşir ?

2 CEVAP

Heathcliff

Sakinleşmez 10 aylıktan sonra hızla azalmaya başlar saldırganlığı

jingjing

aynı durumdan ben de muzdaribim . dişlerini döktü pazar günü o gün bayağı sakindi hiç ısırmadı herhalde dişleri yeni çıktığı için ama dün akşam yine çıldırdı . ellimi tututtu sıkı sıkı bir de sısırıyor çekemiyorum elimi . arkamı dündüm kestim iletişimimi ona rağmen hiç oralı olmadı =/ ama sakın siz de ona hareket yapmayın bu defa iyice hırslanıp saldırıyor direk odayı terketmek en iyi çözüm bu zamana kadar . kendi kendine bırak biraz