Kedi Kısırlaştırma Sonrası

Alikokenler

Merhaba arkadaşlar. 1.5 yaşında erkek kedim var bundan 5-6 ay önece ağlarcasına bağırmaya başladı. Son zamanlarda gece gündüz şiddetleri arttı veter kısırlaştırmamı önerdi bende kısırlaştırdım. Fakat bağarmaları son bulmadı. Ameliyat olalı yallaşık 10 gûn oldu ama bagarması devam ediyor. Başka bir sağlık sorunu mu var diye genel bir kontrol yaptirdim fakat hiç bir problem çıkmadı. Daha önce böyle bir durum yaşayan oldu mu? Önerileriniz nedir? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

4 CEVAP

izmir_pet

Ben carsamba gunu disi kedimi kisirlastirdim ve miyavlayip sokaga cikmak istiyor hala. Ama bizimki hic kizginliga girmedi, normal olarak cikmak istiyo. Ki hormonlar duzene girene kadar, cok ayrintili bilmiyorum bende:) bu durum normal:)

Darwincan

Hormonların yüzde 20 si böbrek üstü bezlerinden salgılandığı için bir süre daha devam eder demişti veterinerimiz. Artık sesi çıkmıyor ama hala geceleri hoplayıp zıplayıp deliriyor bizim oğlan da. 1 ay falan oldu kısırlaştıralı. Zamanla onlar da yok olacak diye biliyorum ben. Sabırlar size..

Alikokenler

Teşekkür ederim.

Alikokenler

İnsallah. Teşekkür ederim.