Kedim Tuvalete Girip Çıkarken Paspasa Basmamak İçin Her Yolu Deniyor

Evin içine dağılan kumları önlemek için bu paspastan aldık fakat kedim özellikle üzerine basmıyor.Basmamak için her yolu deniyor çıkarken dahi üzerinden atlıyor.Ne yapmalıyım oysaki paspası çok severek almıştık

12 CEVAP

izmir_pet

Hizli alismasi icin bi sure mamasini paspasin uzerinde verebilirsiniz. Alistiginda kumun onune koyarsiniz

Ben de elekli istiyorum sadece banyo kapısının onu çok kum oluyor benim onuda her gün süpürüyorum temizliyorum:D

Terranova

Bizde de aynısı var. Aynı şekil de ilk 1, 1.5 hafta temas etmeden sağından solundan atlayıp zıplayıp, girip çıkıyordu. Alıp üzerine koyuyordum, paspasa bakıp geri geri kaçıyordu :) ama alıştı sonra. Sizinkide alışacaktır.

izmir_pet

Benimki yeni paspas veyada normal kilim bile koysam ozellikle ona basar uzerine yatar falan:D cok ilgincmis. Heralde garipsemistir bencede alisir:)

Aslında o şekilde denedim mamasını paspasın üzerinde yedi.Ama konu tuvalete gitmek olduğunda basmamak için elinden geleni yapıyor yine de

artemisluna

Aynı paspastan bende de var ilk aldığımda çok kötü bir plastik kokusu vardı. Bu kokudan dolayı uzak duruyor olabilir mi acaba? Yıkayıp iyice havalandırınca koku gidiyor. Bir deneyin isterseniz.

Gerçekten hiç alışmayacağı düşünmüştüm o zaman zamana bırakacaz,teşekkürler

Haklı olabilirsiniz bunu da denicem teşekkürler

findik550

Aynı paspası kullanıyorum ve aynı sorun bizde de var :) ne yapıyor ne ediyor atlıyor üstünden daha beter saçılıyor her yere. Biz kapalı kum aldık tam önüne koyduk böylece tüm kumlar direk kalıyor orada. Kediniz çok küçük değilse kapalı tuvalete geçebilirsiniz hem koku hem de kum saçılmasını baya önledik biz :)

findik550

Aynı paspası kullanıyorum ve aynı sorun bizde de var :) ne yapıyor ne ediyor atlıyor üstünden daha beter saçılıyor her yere. Biz kapalı tuvalet aldık tam önüne koyduk böylece tüm kumlar direk kalıyor orada. Kediniz çok küçük değilse kapalı tuvalete geçebilirsiniz hem koku hem de kum saçılmasını baya önledik biz :)

Bizde öyle yapıcaz sanırım,yavaş yavaş paspasada basıyoruz artık ama yine de daha kalıcı bir çözüm olucak