Hangi Marka Daha İyi Yardımcı Olur Musunuz?

Silagoz

Anket

ND
(26 oy)
Advance
(2 oy)
La Vital
(0 oy)
Brit Care
(3 oy)
Toplam (31 oy)

Veterinerimin önerisiyle La Vital mama kullanmaya başlamıştım ama emin olamadım. Hangisi daha iyi yardımcı olur musunuz?

12 CEVAP

minnoskoss_123

N&D = Perfecto

selveroglum

5.4 kg Acana göl balıklı yuzde 22 indirimle satiliyor 270 liraya. Yanında da 70 liralık vitamin macunu veriyor petlebi. Arada verirsin mama da mis gibi alabilirsen kedin de saglikli beslensin için rahat etsin

selveroglum

gunde 60 gr verirsen baya bi süre yetebilirr

Silagoz

Benimki yavru kedi. Proplanı internette önermiyorlardı o yüzden düşünmüyorum.

artemisluna

Proplan gerçekten kokmuyor ama içeriğini okursanız o kadar da iyi olmadığını göreceksiniz. Ben proplan'den britcare'e geçiş yaptım. Kokusu kötü ama içerik olarak iyi bence fiyat olarak da uygun. Yalnız geçiş sürecini uzun tutmak gerek, 2-3 hafta eski mamayla karıştırarak verilmeli. Eski mamasıyla karışık yemesine rağmen ilk başlarda dışkıda yumuşama olmuştu ve sık tuvalete gidiyordu. Bir de brit'i her kedi sevmiyormuş benimki obur olduğu için yiyor ama proplan'ı nefessiz yutuyordu resmen.

izmir_pet

Bunlarin arasinda dusunmeden ND. Lavital bayagi bayagi kotu. Brit guzel ama ND cok cok ustu. Advancede icerigi guzel dgl

Silagoz

Tavsiyeleriniz için çokk teşekkür ederim

selveroglum

gunde 60 gr verirsen baya bi süre yetebilirr

Silagoz

Acana mamayı değerlendireceğim teşekkür ederim.

Hybbrisss

Proplan diye bir mama var kaliteli bir mama ben de veterinerden almıştım dışkısında kalitesiz mama yediği zaman koku vs oluyor ama proplanda olmadı tavuk etlisinden ziyade kuzulusunu alırsan size 1 kilosu 2 hafta gidecektir belki daha fazla yetişkinde proplanon 700-800 gramlıklarını büyük marketlerde bulabilirsin :) yavrular için internet ve veterinerden başka seçenek yok gibi

cikojanx

İmkanınız varda kendiniz yarı pişmiş ete birkaç vitamin ve taurinle muhteşem bir mama hazırlıyabilirsiniz

Gozdetemizel

Orijen cat&kitten.1,8 kg aldim 1,5 aydir yiyo daha bitmedi.sapir supur yiyo hemde