Kedi Sahipleneceğim Ama Cins Mi Sokak Kedisi Mi Sahiplenmem Lazım

Mericugras

Cins mi sokak kedisi mi

10 CEVAP

minnoskoss_123

Sokaktan bir dost sahiplenmek gibisi yoktur. Onun bir kurtarılma hikayesi varsa hele:) İçiniz huzurla dolar. O minnoşu soğuktan, açlıktan, susuzluktan, kötü muhammeleden kurtardığınız için manevi olarak zenginleşirsiniz. Sokaktaki kedileri unutmayalım:) Cins diye hiçbir hayvanı satın almayalım.

izmir_pet

Sokakta ac susuz, bu sogukta yagmurda karda yasamaya calisan bicok bebek var. Tabiki sokak kedisi o yuzden. Hatta engelli kediler cok cok daha iyi bir secim olabilir ama sonuc olarak sokaklardan bi can kurtarsiniz en guzelidir

Satın almadan, size muhtaç bir canı sahiplenin lütfen

mimimomo

sorma hic! hele yakinda minnos minnos yeni surum yavrular cikcak ortaya, valla onlara bi el verin.. ortancalar bile muazzam..

muracaat bizim site : ) istanbul

#satinalmasahiplen

kedipatisii

Sokakta yaşayan herhangi bir can olabilir. Sokakta onlarca cins kedi var ki sokağa atılmış olan. Hiç farketmez cins olup olmadığı sadece petshop tarzı yerlere para vermeyin.

Zehrasnmz

Cins kedileri herkes sahiplenmek ister siz bir değişiklik yapıp sokaktaki canlara şans yanıyın lütfen

Gamzessven

Sokakta bizi bekleyen o kadar çok kedi var ki kesinlikle sokak kedisi

Cocopops

Kesinlikle sokaktan. Yardima muhtaç o kadar canli var

LIGHTNING

Sizin ve evin şartlarına göre karar verin, aynı evi paylaşacaksınız sonuçta sakin mizaçlı mı oyuncu mu sakin bir kedi istiyorsanız cins, fark etmez diyorsanız sokaktan sahiplenebilirsiniz.

Alicveben

Bence sokaktaki bir canın hayatını değiştirmek çok daha iyi olacaktır :)