Kedi Kumu

Zehrasnmz

Merhaba kedilerim 10 aylıklar. Kedi tuvaletiniz balkonda onları balkona alıştırdık. Kedi kapısı ve balkon teli kullanıyoruz güvenlikli. Ve bu yüzden etrafa dağılması ve koku problem olmuyor. Tek problemimiz topaklaşma. Tuvalet kabına yapışıyor ne kadar çok kum doldursam da. Çok iyi topaklaşan uygun fiyatli kum istiyorum. Koku önemli değil. Önerilerizi bekliyorum.. İyi günler

25 CEVAP

yaseminzcn

Akkum kesinlikle

Ecerana

O zamn chancemaya deneyebilirsiniz onda hem kargo ücretsiz hem de her türlü ödeme yöntemi var

Ecerana

Fiyat paylaşmışlardı ama kaydetmemişler tam hatırlamıyorum ama 20 lt kum 35 TL civarıydı. 10 lt de 20 TL idi galiba normal yani fiyat bnce ama yine de mesaj atın sizi bilgilendireceklerdir

ferollis

Vancat activated carbon, iri taneli ve az etrafa saçılıyor ve topaklanması iyi epey memnunuz, yerli ürün uygun fiyat

EmineDuman

Ben Akkum kullanıyorum ve çok memnunum,hem koku yapmıyor hem de topaklaşması çok iyi ve uygun

Suyanik

Ben bir süredir *********’nın kalın taneli kumunu alıyorum. fiyat olarak da uygun çok da güzel paketleyip gönderiyorlar. Ne koku ne de bulaşma yok. Çok da iyi topaklaşıyor küreğinde bile pislik kalmıyor. Tavsiye ederim. Ki benim kedim idrar sorunu olan bi kedi

Suyanik

**********

Alicveben

Van cat, reflex ve proline önerebilirim :)

Musege

Hangisi indirimdeyse onu alın. 20-30 liralık kumların arasında çok dikkat çeken bir fark yok.

LIGHTNING

Ben bir çok markayı denedim, hem topaklanma hem toz anlamında metro gross aro marka kum çok beğendim, kokusuz ve marsilya sabunlu iki çeşidi var 10kg ambalajda fiyatı da çok hesaplı