Kedi Tırmalaması İz Bırakır Mı ?

Herkese merhaba ;
Kedim ile çok fazla oyun oynuyoruz o da farkında olmadan yüzümü ve elimi tırmalıyor yüzümde 2 tane tırmık izi var bu iz geçer mi ? ve kedim sabah kalktıgında ilk elimi ayaklarımı ısırıyor bunun neden nedir ve ne yapmam lazım ? ve son olarak :) kedim saçımı yiyor gece yattıımda yada saçımı yada açık gördüğünde direk yemek için üstüme çıkıyor bu neden kaynaklanıyor ve ne yapmam lazım ? yardımcı olursanız sevinirim. iyi günler...

16 CEVAP

tyguler

Geçer. Benim kardeşim koarına kadar çizdirmişti hepside derindi. Şu an hiçbir iz kalmadı geçer onlar merak etmeyin