Geçici Bir Şekilde Kedi Sahiplenmek İstiyorum

çorum da yada çoruma gönderebilecek kedi sahipleri ulaşabilir
15 tatil sonunda birkaç ay bakabilirim

4 CEVAP

artemisluna

Bir kediyi tam size alışmışken bırakmak onun psikolojisini olumsuz etkiler. Ama ilanları takip ederseniz bazen geçici süre için yuva arayanlar oluyor birkaç ay yurt dışına çıkması gerekenler gibi, çok istiyorsanız bu şekilde geçici yuva olabilirsiniz. Ama bence bir kez alışınca onu bırakmak istemeyeceksiniz :)

yani bir sebeplerden dolayı birkaç aylığına bakımını üstlenmesi gereken bir durum karşısında kediye bakıcı olmak gibi

minnoskoss_123

Hmm. Anladım. Ama neden böyle bir şey istiyorsunuz anlamadım:)

minnoskoss_123

Geçici derken? :)