Advance Kedi Maması

fnd_mf

Merhaba, kedim 13 aylık.Bugüne kadar Royal mama kullandık.Çok ta sağlıklı ve bir sıkıntı yaşamadık. Artık balıklı mamaya geçmek istedığimiz için Advance/somonlu ya geçiş yaptık. Kedim kısır degil. Mama hakkında olumlu,olumsuz tavsiyelerinizi alabilir miyim?

8 CEVAP

izmir_pet

Soyle diyim. İyi veya kotu bana sana ona buna suna gore degisemez. Ben kullandim memnunum falan diyenlere bakmiyorum zaten. İcerik olarak degerlendirilmeli bu. Hatta hemen bakayim advanceye

izmir_pet

Spectrumla karistirdim ben ilk de. Baktim simdi fazla fark yokmus aslinda ama cok guvenemedim sadece. Somon %18diyor. Ama taze veya kurutulmus demiyo, somon proteini mi somon mu cok guvenemedim ama somon yaziyor. Eger oyleyse guzel. Matisse de somon %10-tuna balik%10.
Advance tavuk proteini iceiyormus bu kotu. Matisse kurutulmus tavuk. Burada matisse daha iyi. Tavuk proteini diyorsa tavuk yok,unu var demektir. Diger iceriklerine bakmadim zaten cok da anlamam onlardan

izmir_pet

Advancenin somon dedigi gercekten somonsa, protein dglse guzel ve fazla fark yok o zaman. Bi tavuk kaliyo yani

fnd_mf

İlgilendiğiniz için çok çok teşekkür ederim. Bir müddet deneyelim. Duruma göre değişikliğe gideriz olmazsa.. Çok mersi

izmir_pet

Rica ederim. Zaten cok aman aman da fark yokmus:) basladiysaniz bencede kullanin bi sure. Cok mama degisimi de saglikli dgl zaten

izmir_pet

Fiyatina kiyasla iyi bir mama dgl. Matisse ve sanabelle tercih ederseniz cok cok daha iyi olur

izmir_pet

İnternetten iceriklerini karsilastirabilirsiniz

fnd_mf

Teşekkürler..Mama konusnda asla netleşemiyorum.Birinin çok iyi dediğine bir başkası berbat diyebiliyor..Matisse yide çok araştırdım.Begenen olduğu kadar kötüleyen de fazla..Karşılaştırıp tekrar bakayım.