Barak Terrier Hakkında Bilgisi Olan Var Mı?

ozlemasal

Barak Terrier hakkında bilgisi olan var mı?

3 CEVAP

Ayse_naz_G

tatlı bir köpek bende çimrni sahiplenmeden önce barak terrier sahiplenecektim antepe özgü bir köpek sadece bildiğim av köpeği,çok enerjikler ve evde değil bahçede beslenilebilecek bir köpek :)

laidylinda

Kendi istemedikleri hiçbir hareketi veya komutu zorla yaptıramazsınız.
Başına buyruk bir köpek cinsidir.
Kapalı bir ortamda bırakırsanız siz onu değil o sizi cezalandırır. Mesela; İstemediğiniz bir yere tuvaletini yapabilir.
Sinirlendiği zaman koltukları tırmalar ve ciddi anlamda zarar verebilir.

Heathcliff

Pek bir bilgi yok internette bizim sokakta gezen kıvıcık tüylü büyük sakin köpeklere benziyor tahminen söyleyebileceğim tüy yapısından tahmin ettiğim kadarıyla çok tüy dökmeyeceği ve av kökenli olduğu için enerjisi yüksek bir ırk olduğu