Arkadaslar Oncelikle Herkese Selam

Fevzi40

Ben kopek sahiplenmek istiyorum yalniz bizim bir 11 aylik bebegimiz var ve apartmanda oturuyoruz bebegimizle buyuyecek yada yetiskin bebek canlisi tuy dokmeyen bir arkadas ariyoruz antalyada ikamet ediyorum yardimci olurmusunuz simdiden tesekkurler....!

4 CEVAP

Hiç sorun olmaz. Köpeklerle büyüyen çocukların IQ'sunun %60 daha yüksek olduğu da ispatlanmıştır. Köpek harika bir seçim olacaktır
:)

Cins olarak Dünya'nın en zeki 3. köpeği olan Labrador önerebilirim. Tüm hayvanların tüy dökme mevsimi dışındaki mevsimler dışında hemen hiç tüy dökmez. Tüy dökme mevsiminde bile az tüy döker :)

Dostzm

Öncelikle ilanları takip ederek sahiplenmenizi öneririm az veya çok her köpek tüy döker ama bunun herhangi bir zararı yoktur.

melcim11

Çok guzel bi dusunce olmus bu :) beagle cinsi kopekler de az tuy diye biliyorum ayrica cok buyumuyolar apartmanda da cok sıkıntı çıkarmazlar diye dusunuyorum :)