Kisirlastirmadan Sonra Sakinlesir Mi?

izmir_pet

Anket

Evet
(10 oy)
Hayir
(0 oy)
Toplam (10 oy)

Kediler kisirlastirmadan sonra sakinlesir saniyordum. Fakat benimki masallah hic fark yok:) bu arada kedim disi. Daha 1hafta olmadi. Sonradan sakinlesir mi acaba? Hani sikayetci dglim de sadece merak ettim..

2 CEVAP

minnoskoss_123

Sakinleşir. Ama ısırmaya devam eder:D

izmir_pet

Bana karsi bi agrasifligi isirmasi vs yok da. Diger herkese karsi cok agrasif. Biri sevmek istese tislar isirir:D kapi acilsa kacmak icin bekliyo hala falan:) birazcik daha uysallasmasini umuyodum yani