Yeni Kedi Almali Miyim

Cocopops

Sapasağlam gayet saglikli kedim veteriner hatasi yüzünden öldü. Ailecek ölümü kabullenemiyoruz atlatamiyoruz yeri yoklugu belli yeni kedi alsam onun yerini tutar mi almali miyim

22 CEVAP

Cocopops

Haklisiniz umarim oğlumun yerine koyabilirim

izmir_pet

Basiniz sagolsun. Ne zaman kaybettiniz acaba

Çok üzücü bir durum, sahiplenmenizi tavsiye ederim bi nebze de olsa acınızı bastırcaktır. :(

Cocopops

Oleli 9. Gün

Cocopops

Yanlis yere iğne yaptılar tam boynuna o da ödem oluşturdu sinir sistemini etkiledi

Cocopops

Çok sagolun

Anonymus552223

Yazik hayvancagiza, bu fotograflarini da silin bence iyi hallerini hatirlayin. Ne ignesiydi bu? Veterineri iyi arastirmak lazim. Gecmis olsun. sahiplenin. Yardima muhtaç olanlardan.