Yeni Kedi Almali Miyim

Cocopops

Sapasağlam gayet saglikli kedim veteriner hatasi yüzünden öldü. Ailecek ölümü kabullenemiyoruz atlatamiyoruz yeri yoklugu belli yeni kedi alsam onun yerini tutar mi almali miyim

22 CEVAP

Tugbasultan

Birileri doğuyor birileri ölüyor, gidenler bizim için çok değerli olsa da eğer onların acısıyla başka hayatları kurtarmazsak yaşayanlar da ölmek zorunda kalır. O kadar çok kurtarılmayı bekleyen can var ki. Düşünmeden alın birini

minnoskoss_123

Öncelikle geçmiş olsun. Benim düşüncem şöyle: Bir evcil dost sizi bırakırsa ruhu kalbinizde kalır. Sevgisi de öyle. Ama aslında o dost sıcak bir yuvaya ihtiyacı olan başka bir dosta yer açmış olur. Kalbinizdeki sevgi artar:) Bence bu döngüyü engellemeyin. Bırakın eski dostunuz yeni bir dosta sebep olsun:) Tekrardan geçmiş olsun:(

Friolero

Bu kötü tecrübeyi bizzat yaşamış biri olarak söylüyorum, kesinlikle yeni kedi sahiplenin. Bu acının başka bir çözüm yolu yok çünkü.

Sedanurdrl

bende ikinci bir kedi sahiplenmeyi düşünüyordum ama kedime kanser teşhisi konuldu şimdilik askıya aldım eğer atlasıma birşey olursa sanırım başka kedi sahiplenemem onada birşey olur korkusu beni bitirir. Atlas benim ilk kedim sahiplendiğimden beri başına çok şey geldi balkondan üştü deri yırtılması oldu. Son 4 aydır idrar yollarında problem yaşadı şimdide tümör. Onun bir bakışı için dünyaları veririm. Çok üzüldüğümü gören arkadaşlarım insanlar ölüyor çok abartıyorsun diyor. Her gece yanınızda yatan sürekli sizinle oyun oynayan bir dostunuz var onu kaybetme düşüncesi onlara şaka gibi geliyor bana ise izdirap.

Sarecansu

ne gibi bir hata yaptı? soruyorum ki bizde aynı şeyi yaşamamı için daha dikkatli olalaım. başınız sağolsun bu arada ..

Bence de sahiplenin kendi kedimin annesi öldüğünde çok kötü olmuştum yavruları bana kaldı çakıl olmasa psikolojik olarak biterdim. Bu arada başınız sağolsun :(

Recai44

Yavru bir kedide sahiplenebilirsiniz. Böylece alışmanız ve sahiplenmeniz kolaylaşacaktır.

EmineDuman

Bence yeni bir tane sahiplenin,size iyi gelecek kesinlikle...Başınız sağolsun

GULLUKAVAK

Ya kıyamam benim kuzumda aldığımda hastaydı ama şimdi çok iyi allah uzun ömür versin ama bencede yeni bir tane sahiplenin en azından acınız azalır ve yeni bir meleğe yardımınız olur

Alicveben

Başınız sağ olsun :( bence yeni bir dost acınızı bastırabilir..

Prenseslena

Başınız sağolsın çok üzücü bir durum kesinlikle bir kedi sahiplenmelisiniz

ayseakar

Yerini tutmaz ama en az onun kadar seversiniz. Mutlaka sahiplenin. Bende kaybettim kedimi 4 gün sonra iki tane sahiplendim

Ayse_naz_G

bence kendinize 1 yıl kadar süre ayırın ondan sonra düşünün kedi sahiplenmeyi. bu arada başınız sağolsun nasıl bir hata yaptı acaba :/çok üzücü bir durum

Ayse_naz_G

insanların köpeği ölünce bir daha sahiplenmemeye yeminleniyorlar fakat kedi sahibi öyle değil ne kadar yemin etsede illaki o kedi o eve giriyor ama dediğim gibi 1 yıl olmasada birkaç ay kendinize süre verin tekrardan başınız sağolsun :/

Cocopops

Sagolun ☺ kararsizdim bilemedim