İyi Geceler Arkadaşlar Dışı Kesimin Yanına Erkek Bir Kedi

Bigbrader

Selam arkadaşlar 1 yaşında dişi bir kedim var ve kısa bir süre önce ciftlestirdim ve ciftlestirdigimiz erkek kediyi de sahiplenmek istiyorum ama herkesin bildiği malum bir sorun var erkek kedilerin idrar püskürtmesi ve çıkan o koku bununla nasıl baş edebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

7 CEVAP

zuhall

Kedinin idrar puskurtmesi de dogasinda olan birsey, dogasina karismak istemiyorsaniz bunu da kabullemelisiniz ohalde (!)

zuhall

Ayrica sanki 4 duvar arasinda yasamak bir hayvanin cok dogasindaymis gibi evde besleyip de kisirlastirmaya dogasi geregi karsi olmak, ne bilim cok komik.. Bi tutarli olun baska bir kulp bulun bari..

Khajiit

Zaten üreticiden almış kedisini şimdi kendi de üretmek istiyor. Yok kısırlaştırmaya karşıymış falan palavra. Bari başka cins bir erkek alın da yavrular zeka engelli saf british olmasın biraz ucuza gider ama siz halledersiniz

Eveet buldum sorunuzu kisirlastirabilirsiniz evdeki dişi kedinizle habire ciftlesir yani idrar püskürtme olmaz belki ama dişi olana da yazık habire hamile kalmasi

Bigbrader

Kısırlaştırma olayına karşı birisiyim sonuçta hayvanların doğaları başka bir çözüm bulamazmiyiz acaba illa kisirlastirip mi bir çözüm bulacağız birde erkek kedilerin devamlı mi püskürtme yapıyor yoksa kızgınlık dönemlerinde mi

izmir_pet

Kizginlik donemi haricide yapabiliyorlar. Baska bir cozumu yok malesef. Karsiymissiniz ama disi kediniz surekli dogum mu yapicak o zaman? Bu konuda ne dusundugunuz?

Khajiit

Açtığı diğer konuda niyetini belli ediyor zaten