Üç Aylık Dişi Bir Kedi Kızgınlığa Girer Mi?

bonzo

Merhaba ilk defa bir kediye bakıyorum sahiplendiğim veteriner üç aylık olduğunu söyledi. Bir hafta geçtikten sonra kızgınlık belirtilerinin hepsini göstermeye başladı.
Üç aylık dişi bir kedinin kızgınlığa girme ihtimali var mıdır?

3 CEVAP

Peraa1

Benim bildiğim kadarıyla 4 aydan itibaren oluyor ama evin durumu ışık ses hormonlarını etkiledikleri için yaş ve mevsimleri değişiklik gösterebilir edindiğim bilgi kadarıyla

izmir_pet

3aylik kizginlik ben hayatimda ne duydum ne gordum. Ama kizginliga gcmeden o asamaya geciyodur. Hal ve hareketleri takinmaya baslamistir

Sarecansu

girer. tam girmesede belirtilerini verir 3.5 ay dedimmi başlar bağırmaya