10 Aylık Persian Kedim Kızıştı Çözüm Bulamıyorum

Peraa1

10 aylık dişi persian cinsi kedim var yakşalık bir aydır kızıştı şuan kısırlaştırmakta istemiyorum yavruşaması için şuan bakamam erken.sev diyen var,oyna,müzik dinlet hepsini denedim hiçbiri işe yaramadı kısır kediyle çiftleştir diyen var ne yapsam ne işe yarar

5 CEVAP

dilekz

Ah ah keşke yavrulatmasanız. Dışarıda bu kadar yavru soğuktan açlıktan ölürken keşke yavrulatıp onların yuva bulmasına engel olmasanız. Keşke kedinizin üç ay sonra umrunda olmayacak yavrular için olmayan annelik duygusunu (!) tatmasa. Keşke doğumda oluşabilecek riskleri, kedinizin ölebileceğini veya bu süreci çok zor atlatacağını göz önünde bulundurup bu işe hiç girişmeseniz. Ama yapacak bir şey kısırlaştırmadan bunun çözümü yok. Her miyavlamasında onu kısırlaştırmadığınız veya çiftleştirmediğiniz için acı çektiğini hatırlayın lütfen.

Peraa1

Bende onun için çözüm bulmaya calışıyorum sürekli oyalamaya calışıyorum yavrulamasını hem bir kez anne olsun diye hem bakmak için düşünmüştüm aslında ama şuan bakamayacagım için ertelemeyi düşünmüştüm duyarlı mesajınız için teşekkür ederim

satinalmayin

sabretmek işe yarar hormon iğnesi zararlı ama kısa bir süre işe yarar bşka bir şey işe yaramaz :)

Peraa1

Bende iğne zararlı diye okumuştum sabredecegiz ozaman teşekkür ederim:)

EmineDuman

bakamicaksanız kısırlaştırın daha fazla eziyet olmasın yavruya :) başka türlü ertelemek bana doğru gelmiyor...ama tabi siz bilirsiniz...