Kedime Ense Damlası Yaptm Ama Yaladı. Ağzını Yıkadım Ve Yoğurt Verdim. Bir Sorun Olur Mu?

Gamzegl

5 aylık bir dişi kedi besliyorum, dış parazit için ense damlası damlattım fakat damla aktı ve sonra hemen yaladı. Gördüğüm anda ağzını yıkadım ve yoğurt yedirdim. Bir sorun olur mu?

9 CEVAP

satinalmayin

Markası nedir?
Sıkıca tutup tüyleri aralayıp yalayamayacağı yere yapsaydınız bir hata sonucu oldu sanırım en fazla kusar zaten kana karışıyor o damlada bir şey olucağını sanmam ama dikkat edin fazla doz öldürür.

satinalmayin

Ben sürekli evde yapıyorum hiç başıma buna benzer bir şey gelmedi oysa kedimde fazla acaba yanlış bir usul ilemi yapıyorsunuz enseye ilacın ucunu yapıştırıp yavaş yavaş sıkıcaksınız sonra ucu ile aparatın ovalamaya devam edin deri emsin sonra bitince kaldırın damlamaz.

Gamzegl

İnternette o kadar çok yorum gördüm ki, öldürür bile yazmışlar ama şu an bir şeyi yok gibi , yine de korkmuyor değilim

Gamzegl

Rua markası hocam, bir tüp aldım

Gamzegl

Rus*

satinalmayin

stronghold tavsiye ederim ben size bir çok şeye faydası var iç dış kalpkurdu kulak uyuzu 60 tl

Gamzegl

Tamam hocam teşekkür ederim

Erlsri

Merhaba ben de kedim için dış parazit damlası almak istiyorum stronghold markasindan baska hangi markayı kullanabilirim belki petshop'da bulamam alternatifim olsun o yüzden 2.markayı soruyorum

Sarecansu

demekki yanlış yere uygulamışsınız keşke veterinerede yaptırsaydınız yada bilen birisine