Kedi Tüyü

kedilik

Yaklaşık bir aydır 11 aylık kedimiz aşırı tüy döküyor.mamayla ilgili olduğunu düşünüyorum. kısırlaştırmadık bi kaç gün içinde kısırlaştıracağız.kısırlaştırdıktan sonra da tüy dökümünün azalacağı mama ya da takviye malt öneriniz var mı?

17 CEVAP

seda45

arkadaslar kedilerde ki tuy dokumunun kurutusu tıraslamadır kesinlikle yok vitamin su bu hiç bir seye yaramıyor zaten hayvana normelde verilmesi gereken bir seydirrr vitamin destegi

seda45

arkadaslar kedilerde ki tuy dokumunun kurutusu tıraslamadır kesinlikle yok vitamin su bu hiç bir seye yaramıyor zaten hayvana normelde verilmesi gereken bir seydirrr vitamin destegi