Açık Mama?

BeyzaElmas

merhaba açık mama hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?Sizce kediye açık mama vermek doğru mudur?

3 CEVAP

izmir_pet

Aslinda mevzu acik kapali olmasi degil. Onemli olan guvenilir biyerden almak, taze olmasi ve guzel bi marka olmasi. Marka guzelse tazeyse tabiki acik da alinabilir

Sarecansu

en güven duyduğunuzu sandığınız yerler bile kazıklıyor insanı açıkça. aynı mamada olsa bayatını veriyorlar yada karıştıtıyorlar ucuz mamayla vs. kısacası hiç gerek yok bu işe girmenize.ben yaptım çünkü bu hatayı daha fazla zarar ettim. meşhur bir petşop varsa etrafınızda büyükse müşterisi çoksa açık mama alan araştırıp alabilirsiniz heryerden almayın açık mama

cimcimeskim81

Açık mamayi almayın bence almayın ben daha önceden pet shopta çalıştım açık mamaları ben yaptım tamam 15 kg mamalardan yapılıyor ama açık kalınca bayatliyor paketler hava alıyor bazen yada almıyor yirtiliyor