Kedim İştahsız

EsMaCaN

Mrb arkadaşlar ben kedimi Aralık ayında kısırlaştırdım. İştah problemimiz yoktu yaş mama genelde Felix kullanıyorduk kuru mamada değiştirdik sürekli küçük şehirde yaşadığım için çok seçeneğim olmuyor. Bir kaç marka denedik en son yani şu an enjoy kullanıyoruz fakat bu aralar kedim çok iştahsız hiçbir şey yemiyor yaş mama hiç yemiyor kuru mamayı çok az yiyor tavuk haşlıyorum önceden ayaklarıma tırmanıp yetişiyordu şu an onu da çok az yiyor. Veteriner fazla yemek yemez demişti ama yine de bu kadar iştahsızlık bana garip geldi haftaya veterinere gidecem ama sizin de yorumlarınızı almak istiyorum teşekkürler...

6 CEVAP

izmir_pet

İstahsizlik bilemiyorum da enjoy sokak kedilerine veriliyo. Hani tabiki herkesin butcesi imkani ayni degil. Hani hic alamiyosaniz reflex bari almanizi tavsiye ederim

izmir_pet

Kisirlastirmadan sonra bi iki hafta istahsizlik oluyo diye biliyorum. Benimkinde olmamisti ama belki ondan midir? Veterinere gidince en dogru cevabi o verir heralde. Gecmis olsunn

EsMaCaN

Aldım çok marka kullandım yemedi zaten kuru mamayı hiç sevmedi enjoy u ilk defa yedi ama şu an yemiyor hiç bir mamayı yani çok az yiyor benim sokakta da beslediğim kediler var onlara da veriyorum iştahla yiyorlar

EsMaCaN

Tşk ederim bakalım önümüzdeki hafta içi gidecez en son genel muayenede gayet sağlıklı çıkmıştı ama havalardan dolayı üşüttü de mi iştahı kesildi anlamadım

Cldkgkcs

Kediniz yabancı bi cisim yutmuş olabilir mi ? Kısırlaştırmadan itibaren seyreden bir iştahsızlıksa ihtimal düşük ama zamanlama olarak farklıysa bi düşünün biz benzer bir durumu yaşadık çünkü yaklaşık bir ay oluyor plastik parça yuttu bir hafta sonra kusarak bi parça çıkardı rastgele iştahı da azaldı hala tam düzelmedi

EsMaCaN

Bu ihtimal olabilir çünkü sonradan başladı bu iştahsızlık ben hava soğuk üşüttü diye düşünüyorum yani 4 5 gündür böyle iştahsız ishal kusma hiçbir şey yok hareketsiz de değil ne yapacağımı şaşırdım