Kedimin Karnından Gelen Garip Guruldama

kurban1525

Herkese merhaba, bu gün kedimle birlikte uzanırken kulağımı karnına koyduğumda farkettim bu sesi. Nefes aldıkça sanki su şişesi sallıyormuşsun gibi bir guruldama sesi geliyor. Bundan birkaç ay önce ameliyat olmuştu bağırsaklarından, acaba bununla bir ilgisi var mıdır?

17 CEVAP

Salihaylmz

Hmm ameliyatsa o zaman bilemiyorum kusura bakmayin eksik okumusum yaziyi..

edakaramel

merhaba benim kedimin karnındanda sesler geliyo internette araştırırken gördüm sizi ve söylediğiniz gibi hep uyurken falan yada oyun oynarken bile ic cekiyo. veterinere sordunuz mu acaba