Kedimin Kulağında Kızarıklık Var.hangi Hastalıktır?Nasıl Geçer Bilen Varsa Yazabilir Mi Acil:/

Kedihasta

Daha demin kedimin kulağında kızarıklık gördüm.Sizce bu kızarıklık nedir.Nasıl tedavi edebilirim(evde)

1 CEVAP

Sarecansu

veterinere götürmeyecekseniz vetmate uygulamasına üye olun ve resim atarak sorun. en azından gerçek bir veterinere danışmış olursunuz buradaki insanların dediklerini yapmayın yanlış teşhis tedavi işi daha da ciddileştirir.