Şiddet Gören Sokak Köpeği

Eschu

Sokakta beslediğim bir köpek var insanlar hayvana taş ata ata saldırganlaştı yapmayın diyorum saldırıyor ne yapalım diyorlar.Kızdıran çocuklardan 2 tanesini ısırdı ailesi benimle kavgaya falan geldi şikayet ettiler belediye aldı köpeği arayıp sorduğumda uyutuldu denildi.Ama köpek 10 gün sonra sokağa geri geldi şimdi mama veriyorum yemiyor tavuk aldım gittim yer diye yemedi 4 gündür ağzına bir lokma girmedi ve zayıfladı.Ve gelen geçen çocuk yetişkin demeden taşlamaya devam ediyor köpek yaralanıyor.Bu konuda yapılabilecek birşey yokmu lütfen fikri olan yazsın çok zor durumdayım.

17 CEVAP

Ayse_naz_G

bence orada eziyet çekmesindense iyi bakan bir barınağa verin daha iyi (iyi davranacak bir barınak)

guineapigela

Sahiplendirmek bence cozum olabilir. Ama once o insanlari sikayet edin. Umarim iyi olur durumlar