Proplan Mama Hk

mrtsrms

kısır yetişkin kedime 1 ay önce ilk kez proplan mama verdim, şimdi başka mamaları yemek istemiyo. acaba içeriğinde bağımlılığa sebep olacak madde olabilir mi?

4 CEVAP

artemisluna

Ben kesinlikle royal canine ve proplanda bağımlılık yapıcı ve lezzet verici yapay maddeler olduğunu düşünüyorum. Yol yakınken kedinizi kurtarın derim. Yavaş yavaş iyi bir mamayla karıştırarak bıraktırabilirsiniz.

izmir_pet

Emin dglim net bi kanit bildigim kadariyla yok sanirim ama. Bicok sitede bagimlilik yapici madde icerdigi soyleniyor. Ben oldugunu dusunuyorum. Olmasada kotu ve pahali zaten

EmineDuman

Banada mama aldığım petshopda söylediler bağımlılık yaptığını ve kediler onu yedikden sonra başka mamayı zor yediklerini,bu yüzden ve iyi bir mama olmadığından satmıyorlarmış o markaları.Bende ilk başta RC veriyordum ama kestim,şimdi sadece N&D,Wahre Liebe gibi tahılsız ve yüksek et oranı olan mamalar tercih ediyorum,ve inanın hem tüyleri hem kendi canlandı çok mutlu oğlum :)

Alicveben

Ben Royal Canan almıştım bir kere, çok çok sevmişti ama ondan sonra çok zorlandım diğer mamayı vermekte. Bence bağimlılik yapan bir madde var..