Kedim Zayıf Mı?

berke690

Arkadaşlar 4 aylık Russian Blue melezi bir kedim var dişi.2 kilogram ağırlığında, bana göre bir sıkıntı yok iştahı falanda yerinde.Fakat eve gelenler biraz cılız diyorlar ince ve uzun bir kedi.Mama olarak Profine kitten veriyorum.Kilosu 4 aylık kediye göre normal mi?Değil ise başka mamaya geçmeli miyim?

8 CEVAP

Ayse_naz_G

bence normal :)

melikealgin

Gayeet normal herkes birden çok bilmiş olur zaten :D

Sarecansu

benim kedimede öyle diyorlar kilo alsada belli olmuyor çünkü boyu uzun,belki sizinkide öyledir?

aleynacamgoz

Her kedi tombul olmak zorunda değil insanlar boş konuşmayı biraz seviyor cidden her kedinin özelliği farklı şahsen benim kedim de öyle kilosunu belli etmiyor uzun ve ince duruyor. Sizin kedinizin de kilosu gayet normal bana sorarsanız, iştahında sıkıntı yoksa kimseyi dinlemnize gerek yok canınızı sıkmayın:)

Gozdetemizel

Normal benimkide 5aylik 1900gr

berke690

sağolun cevaplar için

Ececetiner

Cins ve ırksal sebeplerle ideal kilo aralığı değişebilir ama dişi 4 aylık bir kedide 2 normal sayılabilir herhangi sağlık problemi yoksa eğer problem yoktur

Alicveben

Ben normal olduğunu düşünüyorum :)