Köpeğim İçin Uygun Eşi Nasıl Bulabilirim?

meteor_xx

Merhabalar.Dostuma eş aramaya karar verdim ama civarimizda aynı ırka henüz rastlayamadık.Onun sağlıklı bir eşle tanışmasını istiyorum.
Ona nasıl eş bulabilirim bilmiyorum.Tecrübesi olanlar arkadaşlarım yardımcı olabilirlerse sevinirim.

10 CEVAP

seda45

Mrh bence kopeginiz resimlerde kucuk duruyor biraz ciflestirmesek tarzı birsey dusunuyorsanız 1 yasını gecmesini bekleyen

seda45

Petarkadas adlı sitede es bulma var lakin tavsiyem veteninerinexide haber bırakmanın, birkac tane vetwninere

meteor_xx

Köpeğim golden cooker kırması olduğu için Ufak duruyor ama bir yaşını önümüzdeki ay doldurucak.Vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederiz.

seda45

Melez oldugu için onun gibi bir köpek bulmanız zor lakin biraz zaman gerekicek

Serkan8291

Ve sahiplendirme ilanlarını takip edin cünkü arada bu golden cocker kırması yavrular cıkıyor

meteor_xx

Serkan8291 sahiplenmem çok zor 2 dosta birden ne derece sağlıklı bakabilirim bilemiyorum.Pani günümün büyük kısmını alıyor ))

meteor_xx

Teşekkür ederim vakit ayırıp yardımcı oldugunuz için minnettarım..

Ayse_naz_G

melez olduğu için safkan olanların çifleştireceklerini sanmıyorum,melez bulmanız biraz zor ama birkaç yere daha sorun mutlaka bulursunuz :):)

minnoskoss_123

@seda45 kullanıcısının dediği gibi Petarkadas.com sitesinde EşBul diye bir sayfa var. Petsbook.com’da da Soru-Cevap kısmında eş arayan çok insan var. Ama benim fikrim köpeğinizi kısırlaştırıp onun ömrünü uzatmanız. :)

minnoskoss_123

Şimdi fark ettim soru biraz eskiymiş:D