Kedim Çok Halsiz Ve İştahsız

cerenguney

bunun dışında hiçbir hastalık belirtisi yok fakat dünden beri yatıyor ve yemek yemiyor. veterinere götürücem fakat önce tecrübeli kişilerden bilgi almak istiyorum

7 CEVAP

FeyzaBeyza

Kedilerde virüsler genellikle bu tür belirtileri oluyor. Bence acilen veterinere danışmalısınız çünkü ileride ölümcül bile olabiliyor. Benim başıma hiç gelmedi ama 100 kediden 10u nda ölümcül virus olabiliyormuş yani fib. Kediden insana geçmiyor ama kediden kediye geçiyormuş yani her an herkesin kedisinin başına gelebilir. Belkide böyle önemli birşey yoktur. Yine siz bilirsiniz ama bence veterinere götürme iz en iyisi.

findik550

Aynısını dün ben de yaşadım bugün veterinere götürdük iğne oldu ama bizimki kustu aynı zamanda. İshal veya kusma falan var mı?

hilalyln

Psikolojik te olabilir enfeksiyonel bi durumda olabilir bence veterinere bir danış

En tecrubelisi veterinerdir lütfen onlara sorunuz

ozseda

Kedilerin en onemli hastalık belirtisi istahsizlik.. evde atesolceriniz varsa popsundan atesine bakın 39.5 in uzerindeyse bakteriyel atesi yoksa viral enfeksiyon olma ihtimali var .. veteriner degilim ama bir yildir her gafta veteriner veteriner dolasan biri olarak boyle bir tecrubemi paylasmak isterim.. benzer durumlarda iyice gucten dusmesin diye proplan a/d mamasini enjektorle kedilerime veriyordum ise yaramisti

Faytekin

Korkulacak bişey olduğunu sanmıyorum ateşi cıkmış olabilir üşütmüş olabilir yada korku ve stres yaratabilecek bişey de neden olmuş olabilir, geçmiş olsun siz yinede vet e gitmeyi geciktirmeyin

ayseakar

Bence direk bilgili tecrübeli bi veterinere danışın. Bizimde kedimiz bi anda halsizleşti 5 gün boyunca oyun oynamadı sürekli yattı iştahı da giderek azaldı ve sonunda maalesef kaybettik. Sonradan fip den ölmüş olabileceğini söyledi veteriner. Biran önce veterinere bildir en doğrusunu o söyler