Sizin De Kediniz Kaloriferi Yalıyor Mu?

mayacat

İlk kez boyle bi durumla karsilastim kahve masasini kaloriferin dibinde durdururum hep kedi usudugunde uzerine gidip yatar bugun otururken kaloriferi yaladığını gördüm ne çılgın canlılar şu kediler ya Hiç bu ve bunun gibi durumlarla karşılaştınız mı

6 CEVAP

artemisluna

Daha önce sehpanın metal ayaklarını yalayan kedi görmüştüm ama normal mi bilmiyorum. Demir eksikliğini düşündürmüştü bana.

Friolero

Doğru düşünmüşsünüz. Duvar yalayan kediler çok var. Bunun sebebi demir eksikliği ve kansızlık. Ancak kaloriferi bilemedim ben.

guineapigela

Benimki kalorifer de dahil olmakla birlilte evimdeki merdivenleri, kitaplarimi ha birde duvarlari

guineapigela

Nedeni ni merak ediyiorum acikcasi :))

mayacat

Yerleri de yalıyor ama diğer kedi sahibi arkadaşlarımdan da önceden bu gibi şeyleri duyduğum için garip gelmemişti ama daha önce kalorifer yalayan bir kediye rastlamamıştım:D

Alicveben

Benimki kaliofere yaramaya bayılıyor, ama yalaması demir eksikliğini gösteriyor olabilir.