Mızmız Oğlum

Oğlum mızmız duvara bakıp ( düz boş bir duvar ) orda birşey varmış gibi hopluyor zıplıyor tırmanmaya çalılıyor sebebini bilen var mı :))?

5 CEVAP

artemisluna

Hahaha bütün kediler yapar onu, ben cinlendi gene diyorum hayali varlıklara saldırmaya başlayınca.

Çok ilginçler her gün tuhaf tuhaf davranışlarına şahit oluyorum iyiki varlar bu minnaklar ☺️

Heathcliff

Belki de görüyordur :)

Gozdetemizel

Benimki de bosbos bakiyo bazen korkuyorum :) bazen farkediyorumki sinek kovaliyo.kapilara ziplayip tirmanma olayida 10 gundur yeni trend bizde.

Alicveben

Belki bizim göremediğimiz bir şey görmüştür :)