Kedim Mantar Yedi Bişey Olur Mu?

Minnakpatipuki

Kedim tabanı 1 lira büyüklüğündeki bir mantarın yarısını yemiş sapi yok mantarin sadece kafa kisminin yarisini yemis bişey olur mu? Mantar kedilerde zehir etkisi yapıyormuş ama bilmiyorum tecrübesi olan varmı ?

2 CEVAP

sevvalguralp

Sadece çok zararlı olduğunu biliyorum veterinere gitseniz iyi olur

Minnakpatipuki

Bende öyle biliyorum ama tam emin değilim yediğinden dediğim kadar mantarı yemeye çalışırken aldım hemen önünden ama anlayamadım isirik izi mi yoksa kendisi mi parçalandı