Kedi Ödül Mamaları/Çubukları

kedipatisii

Merhaba kedimi sahipleneli dört beş ay anca oluyor. Şu ana kadar kedi ödül mamalarını hiç denemedim ve normal mamalardan farkları ne bilmiyorum. Sürekli vermek zararlımı ya da tam olarak işlevi ne? Yaş mamadan farkı ne ya da sağlıklı mı?

9 CEVAP

kedilik

Gimcat’ın yavru kediler için macununu kullanıyorduk epey seviyordu tüylerini de yumuşacık yapmıştı.tavsiye ederim

EmineDuman

ben Gimcat ödül çubuklarından veriyorum :) onlar iyi bence ve kedim bayıla bayıla yiyor,sadece her gün vermeyin,haftada 2-3 kez veriyorum ben.

Alicveben

Ödüllendirmek yada komut öğretmek için kullanılıyor. Çok verilmesi zararlı olabilir bence, örenğin 2 ya da 3 günde bir parça olabilir :)

kedipatisii

Yani arada verilebilir diyorsunuz. Gimcat'ın ödül cubuklarindan almayi dusunuyorum acaba iyi midir arada versem

kedipatisii

Yaş mama da veriyorum ben arada odul cubuklariyla fazla gelir mi

Alicveben

Ben gimpet cat in ödül çubukların kullanıyorum, gayet memnunum :)

Erlsri

Biz Gimcat Jokies Renkli Kedi Ödül Tableti'ni kullandık kedim çok severek yedi. Paket sesini duyar duymaz hemen koşup yanıma geliyodu.

Gozdetemizel

Bende gimcatin turuncu beyaz kalpli odulunden kullaniyorum.simdi kalkip etiketine bakmaya usendim :) kalpli iste :)

Dreamies somonlu kullanıyorum. Paketin sesini duyduğu an yanımda bitiyor ve çok seviyor