Kedim Uzerime Çıkınca Tırnaklarını Geçiriyor.?

Sivas bilindiği gibi çok soğuk bi yerdir. 2 gün önce yolda yavru bi kedi gördüm aşırı zayıf aldım sahiplendim temizledim felan ama ben yataga girince yanimdan çıkmak bilmiyor bu güzel fakat yanimda iken bile sürekli olarak tırnaklarını geçiriyor bana kollarima yada göğsüme uzanınca patisini nereye fenk gelirsek hep tırnağını geçiriyor çözüm önerisi varmı yada geçermi?

2 CEVAP

findik550

Evet tırnaklarını kesebilirsiniz ve tırmalama tahtası alabilirsiniz ki orayı tırmalasın. Ama uyuma esnasında ise esnerken istemeden tırnaklarını çıkartıp size tutunuyorlar bana da oluyor :)

izmir_pet

Tirnaklarini kesin:) tabi ucundan 3te 1i kesilmeli. Yaridan bile kesmek tehlikeli