Erkek Kedi Kızgınlık Dönemi

findik550

Merhaba, 3 buçuk aylık erkek Scottish fold kedim var. Kızgınlık dönemi kediden kediye değişiyor biliyorum ama ortalama ne zaman girer ve kaç gün sürüyor? Erkek kedisi olan varsa yazabilir mi

2 CEVAP

4-6 aylık arası kızgınlık dönemine girmeye başlıyorlar. Çiftleştirmek için soruyorsanız 1 yaşından önce çiftleştirilmemesi en doğrusu olacaktır.

izmir_pet

Cok goreceli bisey. Tamamen kediden kediye degisiyo. Ama suana kadarki erkek kedilerim biri 8-9aylikkem girdi. Biri malesef disarida bakiyodum 7aylik falannken öldu ve hic kizginliga girmemisti. Ama bazi kediler erken girebilir