En İyi Kedi Mamaları

findik550

Merhaba, 3 buçuk aylık yavru bir kedim var ve kusmayla hastalıkla uğraştık biraz dün :( veteriner mamayı değiştirin yaş mama verin dedi ama çok da mamayı değiştirmek istemiyorum alışmaları zor oluyor. En iyi mama markaları hangileridir önerebilir misiniz?

6 CEVAP

minnoskoss_123

Öncelikle geçmiş olsun:( Eğer yavrunuza en iyi mamayı almak istiyorsanız ben size Orijen ve Acana mamalarını öneririm. İkisinden de birini almış olsanız fark etmez. İkisi de aynı firmanın çünkü. Ama bunlar genelde pahalı oluyor maalesef ki.

minnoskoss_123

Eğer pahalı derseniz N&D, Petcurean, Matisse, Sanabelle gibi markaları kullanabilirsiniz kedini için.

kedipatisii

Sanabelle, matisse n&d öneriyorum bende.

izmir_pet

Kg fiyati ne kadar verebiliceksiniz ve suanki mamaniz nedir?

Gozdetemizel

5aylik benim kedim.4 aylikken orijen cat&kitten a basladik.yas mamada eskiden haftada 2 kere 1 er kasik veriyodum.simdi hergun 1-1,5 tatli kasigi veriyorum.surekli kuru mama kabiz yapar gibime geliyo.aksamlarida oda isisinda 1 tatli kasigi yogurdu,yogurdun kendi suyuyla karistirip veriyorum.doyuyo cok sukur ama kuru mamadan memnun

findik550

Henüz daha yeni iğne olduğu için ve sorunu sindirememe olduğu için veteriner bir miktar yaş mama verdi bize. O bitince almak için bir mama arıyoruz. Fiyatı fark etmez yeter ki en iyisi olsun oğluma