Matisse Mama

sevvalguralp

Aynı mamanın fiyatları iki sitede de farklı birinde 259 diğerinde 285 neden farklılar ve mamada bi farklılık var mıdır

3 CEVAP

seda45

Soyleki mamada farklılık olmaz lakin verdiğiniz siteler guvenilirmi ondan iyi emin olun oyle siparis verin

izmir_pet

300un uzeri bile fiyat olan siteler var. Urunde farklilk yoktur, arkadasinda dedigi gibi onemli olan guvendiginiz bildigin bir sitedir. Eger icerisinde magazalar bulunduran bir siteysede magaza puanina ve yorumlara bakabilirsniz. En onemlisi de daha siparisi vermeden magazaya soru sorun, yani yazin. Urunun guzel paketlenmesini ve STT'nin yeni olmasini isteyin. Gecen bir arkadas matisse mama aldi cuvalla. Ve stt subat ayinda. 1ayda bitirebilecek miyiz onu? Ki suan icin bile bayat bi mama

sevvalguralp

Bildiginiz guvenilir site var mı @seda45