Kulak Tüyü Problemi

doren07

Merhaba son zamanlarda her iki kulaktada eşit bir şekilde olmak kaydıyla tüyleri seyrelmeye ve derinin belirginleşmesi biraz daha arttı sizce bu normal midir ?

1 CEVAP

izmir_pet

Bilmedigimden yazmak istemedim ama kimse yazmamis. Benim siyah kediminde kulak baslangiclarinda, basinda iki yanlarda var. Cogu kisi burda sormusti hatta. Kulakta bilmiyorum ama iki kulaginda varsa normaldir saniyorum. İsterseniz vetmate uygulamasindan sorabilirsiniz resimli olarak. Bu tarz sorulari resimle cevapliyo vet