Kedide Ağız Yarası

Beyzanurtzlk

sokakta bir kedi var ağzına hiç bir şey alamıyor ısırdığı an acıdan kendini yere atıyor hayvan... mamayı ıslatıp vermeme rağmen hevesle yaklaşıp yiyemiyor... 6 aydır böyle belediye veterinerine götürüyorum dişlerini temizleyip yolluyorlar. durumum olmadığı için özelede götüremiyorum çözüm yolu biliyor musunuz? ne yapılacaksa yapayim

5 CEVAP

izmir_pet

Bulundugunuz ilce dgl de yakin ilce belediye hekimlerine goturebilme imkaniniz varmi acaba? Belki daha ilgili biri cikar. Veyada instagramda falan yardim toplamaya calisabilirsiniz ama bilrmiyorum ne kadar toplanabilir:(

Prenseslena

Viral enfeksiyon olabilir öncelikle bir petshoptan iç-dış parazit (25 lira)uygulamasını yapınız vitamin takviyeside yaparak bağışıklığını güçlendirin suyuna veya agzına sırıngayla yavruysa 1 doz değilse 1,5 doz damlatabilirsiniz çocuk vitamin şurubu polivit 6 lira fiyatı bağışıklığını güçlendirebilirisinz ben bi veteriner tavsiye etti ama ciddi ve ölümcül bir hastalık olabilir. Yavru bir kedide de tarif ettiğiniz sekilde yemek yiyemiyordu agzındaki yaralar yüzünden ama ben başlangıc zamanındaydı viral enfeksiyon tedavisi gördü ve veteriner bize bu şekilde bir tedavi önerdi

Prenseslena

Eğer imkan bulabilirseniz bi veteriner iyi olur

Prenseslena

Eğer imkan bulabilirseniz bi veteriner iyi olur

Beyzanurtzlk

Cevaplarınız için teşekkür ederim başka bir ilçenin arkarabamızın ismini vererek gittim orada oturuyormuş gibi enfeksiyon kapmış 3 dişi çürükmüş