Kısırlaştırma

Recai44

Bugün 4 yaşında olan dişi kedimiz kısırlaştırdık . Veteriner ameliyatın iyi geçtiğini söyledi. Tecrübesi olan arkadaşlar kedinin bakımı konusunda cevap yazarsa çok sevinirim . Birde kedi 4 5 gün sonra kısa bir yolculuğa çıkabilir mi .

5 CEVAP

Friolero

Geçmiş olsun recai bey nedense sevindim :)

bence yolcuğa çıkamaz.

Anestezi ve ağrı kesici ilaçlar ile bir miktar zayıflayan bünye, dışarıdan alacağı mikrop ve virüslere karşı daha açık olacaktır. Bu dönemde kediler hastalıklara daha açık oluyor. Ayrıca eğer dikişler etrafında herhangi bir şişkinlik ya da kızarıklık fark ederseniz hemen veterinerinizi arayın.

Friolero

1 2 ay kızgınlık belirtileri gösteriyorlar hormonlarının düzene girmesi için bu süre.

izmir_pet

Recai bey ilk yorum benden olsun cokk gecmis olsunn:))

Recai44

Friolero cevabınız için teşekkür ederim . Kedi bugün kızgınlık belirtileri gösterdi . Biraz da iştahsiz .

Recai44

Sağolun