Kedimin Tuvaletini Nereye Koymalıyım ?

WWEren2

Öncelikle merhaba ben çok yakın bir zamanda yavru bir kedi sahipleneceğim. şimdi kedimin yatağını odama koymayı ; kum kabını ise banyoya koymayı düşünüyorum. Eğer kum kabını banyoya koyarsam kapım açık kalmadığı sürece kedi gidip işini göremez. Gece kapı kapalı kalsa kedim odama tuvalet ihtiyacını giderir mi ?

5 CEVAP

Gozdetemizel

Kum kabinin ulasabilecegi bi yerde olmasi gerek ve tercihen mama kabiyla ayni yerde olmamali.tutamazsa tabiki buldugu yere yapar

izmir_pet

Kumu bulamassa evt heryere yapar. Benimkinin kumu hep yattigim odada. Benimki alisti tabi, tuvaleti gelince miyavliyo ve gotueuyorum. Yatarken de sorun olmamasi icin odamizda durur hep. Surekli ulasabilecegi biyerde olsun

izmir_pet

Ozellikle kucukten saga sola yapmaya alisirsa huy haline gelir dikkat edin:)

SapsikKedi

Bizim koridorda bizim kedi genellikle salonda duruyor kapıya yaklaşınca kapıyı açıyoruz gidip yapıyor

Prenseslena

Yavru bir kedi olduğu için alışana kadar mama kabından uzak aynı odanın bir köşesine koyabilirsiniz ve kuma kedi dışkısı koyarsanız oranın tuvalet olduğunu anlayacaktır