Kedim Gaz Çıkartıyor Çok Kötü Kokuyor

BeyazNilgun

Merhaba,2.5 aylık erkek bir kedim var gün içinde denk geldiğim zamanlar iki üç kere gaz çıkartıyor ve çok kötü kokuyor neden olur bilen varsa yardımcı olurmusunuz?

3 CEVAP

jingjing

eviniz soğuksa olabilir , maalesef çoook kötü kokuyor gerçekten bir de mamasından da kaynaklanıyor olabilir.

BeyazNilgun

Yok soğuk değilll evim

friolera

laktozu tolere edemeyebiliyorlar bildigim kadariyla. laktoz iceren gidalar veriyorsaniz azalmayi deneyebilirsiniz. pencerelerin onundeki mermerlere yatma gibi bir aliskanligi varsa usuyordur, mermere havlu serebilirsiniz.