Köpeğime Dizi İçin Bandaj Lazım

Sniper61

Merhabalar; köpeğimin dizinde patellar luksasyon diz kapağı çıkıklığı var ameliyat olması gerek ama bu hastalık için kullanılan bir dizlik var onu bulamıyoruz internette bir sitede var oda çok pahalı sizden ricam bir tanıdığında olan varmı kullanılmış da olur tedaviden sonra iade de edebiliriz yardımcı olursanız sevinirim

4 CEVAP

Gozdetemizel

Dizligin ismi nedir

Sniper61

İnternette sadece bu var.http://engelsizhayvanlar.com/kopek-dizlik-/-kedi-dizlik1

Gozdetemizel

300 tl olan mi? Bayagi da pahaliymis ya

Sniper61

Evet çok pahalı o yüzden dedim kullanılmış varsa diye anlamadığım şey başka hiç biyerde yok ucuzu falanda yok ne hikmetse