Micho Bentonit Kedi Kumu

iTyoxQPr

Merhabalar :) micho kedi kumunu kullanan var bentonit aldımda ince taneli yorumlarınızı bekliyorum :)

1 CEVAP

satinalmayin

İnce tanelisi değilde kalın tanelisini kullanın ucuzdur bir çok markadan iyidir çamurlaşmaz inanın kuma fazla para vermeye deymez ama mamayı kalitelisinden almak şart.Ben sürekli bu kumu kullanıyorum bazen sipariş zamanında veremeyince başka kum alıyorum hem pahalı hemde berbat bu bahsettiğimiz kum ucuzlar içinde bence en iyilerinden 4 kedim var sorun yaşamıyorum.