Soru?

Ayse_naz_G

Sizinde petlebi sayfanız güncellendimi?

15 CEVAP

mimimomo

evet ve hic hoslanmadim sahsen.

batinaydogan1

farklı bir tasarım olmuş. Fakat eksiklikler hala mevcut. Kullanıcı engelleme ve mesaj silme özelliği getirilmesi gerekli bence. Yeni sayfa tasarımı da bayağı bi itici olmuş

Ayse_naz_G

bencede hiç güzel olmamış :/

Musege

65 yaş üstü, yazıları okumakta zorlanan kesime hitap eden bir tasarım olmuş.
Gözlerim kanadı resmen.

Ayse_naz_G

bencede kötü olmuş gerçekten :/

mimimomo

soru cevap kismi zaten facia olmus, tamam ben de yasliyim gozum kor ama bu kadari bana bile fazla yani; hic kullanici dostu bi degisim olmamis. dropdown menulerin tacizi de hala tam gaz..

izmir_pet

Dun aksam guncellendi ve soru cvp igrenc otesi oldu:(( iyyy falan oldum. Gerekli bikac sey ekleselerdi keske. Kullanici engelleme olmaliydi

minnoskoss_123

@izmir_pet bende katılıyorum. Kullanıcı engelleme kesinlikle olmalıydı:d

Alicveben

Benim de hoşuma gitmedi :/

minnoskoss_123

Ne gibi bir değişiklik. Ben hiç fark ermedim:D Biri bana sömylesin:d

mimimomo

minnoskoss_123 sanslisiniz : )))) ellesmeyin pek.. : )

minnoskoss_123

:D Bu arada petlebinin uygulaması var mı iOS android felan? Güncelleme sizde webden mi oldu:) ?

Alicveben

minnoskoss_123 uygulaması yok sanırım, benimki webde oldu :)

Ayse_naz_G

minnoskoss_123 seninki güncellenmemiş olabilir :)

batinaydogan1

@minnoskoss_123 petlebinin uygulaması henüz yok. Uygulama yapılması için, mesaj silme ve kullanıcı engelleme getirilmesi konusunda defalarca mesaj attım üzerinde çalıştıkları söylendi sadece. Sonuç saçmasapan bi sayfa tasarımı