Kısırlaştırılmış Erkek Kedi

BenQ

Arkadaşlar biri yaklaşık 10 aylık diğeri 5 aylık 2 erkek kedim var. Büyük olanı yaklaşık 1,5 ay önce kısırlaştırdık diğerini 10 gün oldu. Büyük olan küçük olanın üstüne çıkıyor önce oynuyorlar sandım sonra farkettim ki bildiğiniz çiftleşme dürtüsü ile hareket ediyor anlam veremedim. Başından böyle bir olay geçen veya bilgisi olan arkadaşlardan yanıt bekliyorum.

1 CEVAP

Kedinizin içinde parça kaldıysa çiftleşme dürtüsü hâlâ olabilir. Erkek kediniz de kısır olduğundan onunla çiftleşebileceğini düşünerek hareket etmiştir.