Acil Bakn

fenerrsena43

Köpeğimi en son 4-5 ay önce yıkadım ve bahçede durduğu için çok pislendi ve pis kokuyor sürekli kaşınıyor yıkamak istiyorum ama artık havalar soğudu yıkarsam ve bizim bodrumda oda gibi yaptık gene içersi biraz sıcak oluyor yıkayıp kurulayıp oraya koysam sorun olurmu

4 CEVAP

PetlebiAlisveris

yıka köpeği kurut güzelce ondan sonra bırak sorun olmaz.

Oscar2510

birkaç saat evde tutabilirsiniz ne de olsa yıkanmış mis gibi bir köpeğiniz olacak :)
İyice kurutmayı kesinlikle atlamayın

Kuti

Ben 3 hafta yada ayda bir yıkıyorum ama evde bizimki simdi yıkadım sac kurutma makinasıyla kuruttum

dilarab

bencede artık yıkanma vakti gelmiş kokması normal. yıkadıktan sonra kurutmayla iyice kurutursanız sorun olmaz.