Lütfen Yardım Edin

ozgurafsar

4 buçuk aylık yavrumun dışkısında kanama var. ishal ama zorlanıyor yaparken bazen ses çıkardığı bile oluyor. aşıları tamamlandı dışarı çıkmaya başladık. internetten kanlı ishal hastalığının belirtilerine baktım ama kanamalı dışkı dışında hiç bir belirti yok. gayet keyfi yerinde iştahı desen aynı şekilde vetenerimizle görüştük yabancı madde yutmuş olabilir 10 gün içerisinde çıkartır düzelmezse röntgen çekeriz dedi ama beklemek istemiyorum gözümün önünde acı çekiyor yapabileceğim bir şey var mı?

5 CEVAP

Neden dışarı çıkarıyorsunuz valla alistirmayin benimkide çıkıp geliyor ama çok tehlikeli kizginliga girdi birde yarın kisirlasacak

Yani hiç iyi olmuyor benden söylemesi

ozgurafsar

bizimki köpek beraber çıkıyoruz tuvalete alışması için

izmir_pet

İnsallah bi cisim yutmamistir, cok gecmis olsunn:( onun haricinde mama drgisimi yaptiniz mi? Suan ne marka mama yiyor? Ama mamadan olsa aci aci bagircagini sanmam daa

ozgurafsar

evet mama değişimi yapmak zorunda kaldık yakınımızda çok fazla petshop yok procohice kullanıyorduk malesef ki kalmamış o yüzden petquitte aldım şimdilik mama değişimi ishal yapar fakat kanamaya yol açıcağını sanmıyorum